DJ na imprezy okolicznościowe

Czeka Cię jubileusz lub rocznica? Chcesz zapewnić wyjątkową oprawę muzyczną przyjęciu urodzinowemu? A może marzysz o szaleństwie do białego rana na samodzielnie zorganizowanej imprezie andrzejkowej? Nasi DJ-e zapewnią obsługę każdemu wydarzeniu. Eventy okolicznościowe i uroczystości rodzinne to dla nas – ze względu na kameralny i indywidualny charakter – wyjątkowe zlecenia.

Jakie imprezy obsługują nasi DJ-e?

Nasi DJ-e mają doświadczenie w obsłudze naprawdę dużych imprez – koncertów, gali, imprez firmowych dla międzynarodowych przedsiębiorstw. Do działania motywuje nas jednak nie prestiż i wielkość wydarzenia, a uśmiech na twarzach gości. Dlatego świetnie czujemy się w bardziej intymnym otoczeniu – na imprezach rodzinnych czy okolicznościowych. Zgłaszają się do nas osoby prywatne szukające DJ-a obsługującego:

  • urodziny,
  • komunię,
  • chrzciny,
  • osiemnastki,
  • poprawiny,
  • studniówki,
  • andrzejki czy inne imprezy okolicznościowe.

Mamy na koncie obsługę wielu imprez tematycznych, okolicznościowych jubileuszy, prywatnych uroczystości. Gramy na eventach kameralnych, ale także tych większych, zorganizowanych. Z powodzeniem obsługujemy studniówki – wcielaliśmy się w rolę DJ-a wodzireja podczas balów przedmaturalnych dla V LO w Krakowie oraz krakowskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego.

Co zapewniamy na imprezach okolicznościowych?

Zapewniamy kompleksową obsługę wydarzeń każdej wagi i rozmiarów. Jako profesjonalni DJ-e zajmiemy się muzyką oraz kwestiami technicznymi, zaś jako zawodowi wodzireje – organizacją zabaw i konferansjerką.

Muzyka

Dobieramy repertuar do charakteru wydarzenia, mając przy tym na uwadze, przy jakich utworach najlepiej bawią się goście. Uwzględniamy indywidualne życzenia, nie zapominamy o utworach mających emocjonalne znaczenie dla Klienta. Pracujemy na własnych zestawach nagłośnieniowych wysokiej klasy.

Oprawa słowna

Nasi DJ-e na zabawach zamieniają się w konferansjerów zapowiadających z wielką swobodą i ogromnym wyczuciem toasty, dedykacje, podziękowania. Jeśli nie czujesz się zbyt dobrym mówcą, uchronimy Cię przed towarzyską gafą!

Atrakcje i rekwizyty

Oferujemy usługę DJ-a wodzireja, czyli jednoosobową obsługę zapewniającą jednocześnie muzykę i dodatkowe atrakcje. Przygotowujemy rozmaite rozrywki, konkursy, zapewniamy niezbędne w trakcie zabawy rekwizyty i gadżety.

Efekty wizualne

Chcesz, aby Twoje niewielkie wydarzenie zrobiło wielkie wrażenie? Na życzenie Klienta przygotowujemy pokazy świetlne czy dekorujemy miejsce imprezy za pomocą światła.

Szukasz DJ-a na imprezę okolicznościową?
Zadzwoń
693 756 023

Impreza okolicznościowa z DJ-em – rozwiewamy wątpliwości

Jaki rodzaj muzyki gra DJ?

To zależy od preferencji Klientów, charakteru eventu, a także – przebiegu imprezy. Gramy muzykę polską i zagraniczną, piosenki starsze i nowsze, zarówno klasyki, jak i utwory mniej znane. Dobrze czujemy się w rozmaitych stylach muzycznych.

Czy DJ podpisuje umowę z Klientem?

Oczywiście. Jako profesjonaliści podpisujemy umowy zarówno z firmami, jak i osobami prywatnymi.

Jak wygląda współpraca z DJ-em?

Zawsze poprzedzamy współpracę wstępnymi ustaleniami – telefonicznym lub osobistym omówieniem szczegółów. Przygotowujemy scenariusz imprezy, przedstawiamy repertuar. Dbamy o satysfakcję Klienta już na etapie przygotowań.

Czy goście mogą zamawiać piosenki podczas imprezy?

Tak, mogą, a ponadto jak pokazuje doświadczenie – robią to często 🙂 Wybory gości rzadko nas zaskakują – znamy większość zamawianych piosenek.

DJ na Twojej prywatnej imprezie – gdzie i za ile?

Usługę DJ-a na zamówienie realizujemy na terenie całej Polski, jednak do głównych obszarów naszej działalności należą Kraków, Wieliczka, Skawina, Nowy Sącz, Wadowice i Nowy Targ. Wszystkie zlecenia traktujemy indywidualnie, ustalając każdorazowo szczegóły i przebieg imprezy z Klientem. Koszt wynajęcia DJ-a na wydarzenie okolicznościowe zależy m.in. od wielkości uroczystości, sprzętu koniecznego do jej obsługi, dodatkowych atrakcji czy efektów (np. w postaci animacji laserowych). Skontaktuj się z nami, a porozmawiamy na temat Twoich marzeń i oczekiwań.