DJ wodzirej na imprezy okolicznościowe

Czeka Cię jubileusz lub rocznica? Chcesz zapewnić wyjątkową oprawę muzyczną przyjęciu urodzinowemu? A może marzysz o szaleństwie do białego rana na samodzielnie zorganizowanej imprezie andrzejkowej? Jako profesjonalni DJ-e zapewnimy obsługę dowolnemu wydarzeniu. Każdy z członków naszej ekipy jest muzycznym pasjonatem. Ja, DJ Marcin, dbam o oprawę muzyczną i konferansjerkę. DJ Grzegorz wykorzystuje swoje ponad 25-letnie doświadczenie, porywając gości na parkiet, zaś DJ Łukasz potrafi sprostać oczekiwaniom osób o wymagających gustach muzycznych. Eventy okolicznościowe i uroczystości rodzinne to dla nas - ze względu na kameralny i indywidualny charakter - wyjątkowe zlecenia.

Jakie imprezy obsługujemy jako zawodowi DJ-e wodzireje?

Mamy doświadczenie w obsłudze naprawdę dużych imprez - koncertów, gali, imprez firmowych dla międzynarodowych przedsiębiorstw. Do działania motywuje nas jednak nie prestiż i wielkość wydarzenia, a uśmiech na twarzach gości. Dlatego świetnie czujemy się w bardziej intymnym otoczeniu - na imprezach rodzinnych czy okolicznościowych. Zgłaszają się do nas osoby prywatne szukające DJ-a obsługującego:
  • wesela,
  • urodziny,
  • komunię,
  • chrzciny,
  • osiemnastki,
  • poprawiny,
  • studniówki,
  • andrzejki czy inne imprezy okolicznościowe.
Mamy na koncie obsługę wielu imprez tematycznych, okolicznościowych jubileuszy, prywatnych uroczystości. Gramy na eventach kameralnych, ale także tych większych, zorganizowanych. Z powodzeniem obsługujemy studniówki - wcielaliśmy się w rolę DJ-a wodzireja podczas balów przedmaturalnych dla V LO w Krakowie oraz krakowskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego.

Co zapewniamy na imprezach okolicznościowych?

Zapewniamy kompleksową obsługę wydarzeń każdej wagi i rozmiarów. Jako profesjonalni DJ-e zajmiemy się muzyką oraz kwestiami technicznymi, zaś jako zawodowi wodzireje - organizacją zabaw i konferansjerką.

Muzyka

Dobieramy repertuar do charakteru wydarzenia, mając przy tym na uwadze, przy jakich utworach najlepiej bawią się goście. Uwzględniamy indywidualne życzenia, nie zapominamy o utworach mających emocjonalne znaczenie dla Klienta. Pracujemy na własnych zestawach nagłośnieniowych wysokiej klasy.

Oprawa słowna

Na zabawach zamieniamy się z DJ-ów w konferansjerów zapowiadających z wielką swobodą i ogromnym wyczuciem toasty, dedykacje, podziękowania. Jeśli nie czujesz się zbyt dobrym mówcą, uchronimy Cię przed towarzyską gafą!

Atrakcje i rekwizyty

Oferujemy usługę DJ-a wodzireja, czyli jednoosobową obsługę zapewniającą jednocześnie muzykę i dodatkowe atrakcje. Przygotowujemy rozmaite rozrywki, konkursy, zapewniamy niezbędne w trakcie zabawy rekwizyty i gadżety.

Efekty wizualne

Chcesz, aby Twoje niewielkie wydarzenie zrobiło wielkie wrażenie? Na życzenie Klienta przygotowujemy pokazy świetlne czy dekorujemy miejsce imprezy za pomocą światła.

Zadzwoń w miesiącu Czerwiec, a damy Ci 200 zł RABATU

Szukasz DJ-a na imprezę okolicznościową?
Bezpłatnie doradzamy w godz. 7:30 – 22.00

Zadzwoń i zapytaj DJ’a Marcina
693 756 023

Impreza okolicznościowa z DJ-em wodzirejem - rozwiewamy wątpliwości

Jaki rodzaj muzyki gra DJ?

To zależy od preferencji Klientów, charakteru eventu, a także - przebiegu imprezy. Gramy muzykę polską i zagraniczną, piosenki starsze i nowsze, zarówno klasyki, jak i utwory mniej znane. Dobrze czujemy się w rozmaitych stylach muzycznych.

Czy DJ podpisuje umowę z Klientem?

Oczywiście. Jako profesjonaliści podpisujemy umowy zarówno z firmami, jak i osobami prywatnymi.

Jak wygląda współpraca z DJ-em?

Zawsze poprzedzamy współpracę wstępnymi ustaleniami - telefonicznym lub osobistym omówieniem szczegółów. Przygotowujemy scenariusz imprezy, przedstawiamy repertuar. Dbamy o satysfakcję Klienta już na etapie przygotowań.

Czy goście mogą zamawiać piosenki podczas imprezy?

Tak, mogą, a ponadto jak pokazuje doświadczenie - robią to często :) Wybory gości rzadko nas zaskakują - znamy większość zamawianych piosenek.

DJ wodzirej na Twojej prywatnej imprezie - gdzie i za ile?

Usługę DJ-a na zamówienie realizujemy na terenie całej Polski, jednak do głównych obszarów naszej działalności należą Kraków, Wieliczka, Skawina, Nowy Sącz, Wadowice i Nowy Targ. Wszystkie zlecenia traktujemy indywidualnie, ustalając każdorazowo szczegóły i przebieg imprezy z Klientem. Koszt wynajęcia DJ-a na wydarzenie okolicznościowe zależy m.in. od wielkości uroczystości, sprzętu koniecznego do jej obsługi, dodatkowych atrakcji czy efektów (np. w postaci animacji laserowych). Skontaktuj się z nami, a porozmawiamy na temat Twoich marzeń i oczekiwań.

Nasz zespół:

Prowadziliśmy imprezy firmowe dla: