DJ wodzirej na imprezy firmowe

Impreza firmowa to najlepszy sposób na integrację pracowników. Za pomocą muzyki pomagamy w budowaniu relacji i rozładowujemy napięcia w zespole. Jeśli chcesz, żeby Twoje wydarzenie przełożyło się na umiejętność współpracy i efektywność podwładnych, skorzystaj z naszej usługi DJ-a na imprezy firmowe. Jesteśmy grupą pasjonatów i profesjonalistów. Naszą firmę tworzą trzy osoby: ja, DJ Marcin, oraz DJ Grzegorz i DJ Łukasz. Wspólnie dbamy o repertuar i oprawę eventu.

Impreza firmowa? Sprawdź, o co zadbamy jako doświadczeni DJ-e wodzireje!

Dbamy przede wszystkim o samopoczucie gości i stworzenie atmosfery zabawy. Wiemy, że impreza firmowa rządzi się swoimi prawami. Przełamujemy bariery - sprawiamy, że pracownicy i ich przełożeni bawią się wspólnie. Umożliwia nam to nie tylko kreatywność i charyzma, ale także staranne przygotowanie i wysokiej klasy zaplecze techniczne. W zakres naszej usługi DJ-a do wynajęcia wchodzi oprawa muzyczna, obsługa sprzętu i na życzenie Klienta - dodatkowe atrakcje.

Muzyka przede wszystkim

W zależności od charakteru imprezy firmowej zapewniamy subtelną oprawę muzyczną lub pełen dynamicznych utworów repertuar. Świetnie czujemy się zarówno w klimatach dyskotekowych, klubowych, jak i bardziej kameralnych. Wiemy, na które piosenki goście reagują najbardziej żywiołowo.

Scenariusz i atrakcje podczas imprezy firmowej

Każdorazowo układamy scenariusz wydarzenia firmowego, który pozwala nam czuwać nad rozwojem eventu. Na życzenie Klienta na imprezach zamieniamy się w wodzirejów. Proponujemy zabawy dostosowane do okoliczności. Nie przekraczamy granic dobrego smaku. Dysponujemy gadżetami i strojami, dzięki którym urozmaicamy eventy tematyczne.

Sprzęt nagłośnieniowo-oświetleniowy

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem nagłośnieniowym - kolumnami, mikserami, mikrofonami. Dzięki nam do uszu wszystkich gości dociera nie tylko muzyka, ale i głos wodzireja lub konferansjera prowadzącego wydarzenie firmowe. Na życzenie Klienta urozmaicamy imprezy efektownymi pokazami świetlnymi. Posiadamy także scenę o wymiarach 10x7 m, która z powodzeniem sprawdza się podczas rozmaitych występów czy prelekcji.

Zadzwoń w miesiącu Lipiec, a damy Ci 200 zł RABATU

Szukasz DJ-a na imprezę firmową?
Bezpłatnie doradzamy w godz. 7:30 – 22.00

Zadzwoń i zapytaj DJ’a Marcina
693 756 023

Eventy firmowe, na których zagramy

Jako profesjonalni DJ-e wodzireje z bogatym doświadczeniem w obsłudze różnego typu eventów podejmiemy się poprowadzenia każdego rodzaju imprezy firmowej. Nasi Klienci zlecają nam obsługę m.in.:
  • eventów branżowych, konferencji;
  • szkoleń, seminariów;
  • jubileuszy, gali, bankietów;
  • pikników, festynów firmowych.
Chętnie podejmiemy się obsługi imprez integracyjnych, także wyjazdowych czy tematycznych. Zagramy w klubach i dyskotekach oraz na wydarzeniach plenerowych. Mamy doświadczenie w prowadzeniu wydarzeń sportowych, zatem jeśli chcesz zorganizować dla swoich pracowników turniej w wybranej dyscyplinie sportowej, zgłoś się do nas!

DJ wodzirej na imprezy firmowe - wątpliwości i pytania dotyczące usługi

Czy Klient ma wpływ na repertuar?

Oczywiście. Zawsze rozmawiamy z Klientem o jego oczekiwaniach i preferencjach. Uwzględniamy charakter imprezy, dostosowujemy się do profilu firmy.

Czy DJ na imprezach firmowych gra z laptopa, czy z konsolety?

Nie wyobrażamy sobie grania z laptopa czy komputera. Wykorzystujemy profesjonalny sprzęt - konsolety i zestawy nagłośnieniowe czołowych marek.

W jakim lokalu może odbyć się impreza firmowa z DJ-em?

Odpowiedź brzmi: w każdym. Trzeba mieć jednak na uwadze, że właściwości akustyczne pomieszczenia mogą wpłynąć na jakość dźwięku. Istotną kwestią jest również to, czy układ pomieszczenia sprzyja utrzymywaniu kontaktu wzrokowego między gośćmi oraz prowadzącym.

Czy podczas przerw gra muzyka?

Tak, podczas przerw na posiłek czy odpoczynek dalej gra muzyka. Utwory w tym czasie są spokojniejsze i stonowane, sprzyjające rozmowie.

Jak długo gra DJ podczas imprezy firmowej?

To zależy od ustaleń między Klientem a DJ-em. Osoby z naszego zespołu grają do określonej godziny lub do ostatniego bawiącego się gościa. Obsługujemy również eventy kilkudniowe.

Twoja impreza firmowa, my jako profesjonalni DJ-e wodzireje

Zapewnimy Twojej imprezie firmowej sprawny przebieg, profesjonalne prowadzenie i oprawę muzyczną na najwyższym poziomie. Nasze umiejętności możemy poświadczyć szeregiem zrealizowanych z powodzeniem projektów. Prowadziliśmy imprezy firmowe dla marek takich jak Polpharma, Bielenda i dużych sieci sklepów (Leroy Merlin, Biedronka). Mamy również na swoim koncie obsługę wydarzeń na terenie całej Małopolski, m.in. w: Operze Krakowskiej, Hotelu Shuma w Dąbrowie Górniczej, Zabierzowie (Akcja MOTO-SERCE). Działamy głównie w Krakowie, Skawinie, Wadowicach, Nowym Sączu, Wieliczce, Nowym Targu, jeśli jednak planujesz organizację imprezy firmowej w innej miejscowości, nie wahaj się - zapraszamy wszystkich chętnych do kontaktu. Wspólnie ustalimy szczegóły i zadbamy, by event stał się często wspominanym i szeroko komentowanym wydarzeniem wśród Twoich pracowników.

Nasz zespół:

Prowadziliśmy imprezy firmowe dla: