DJ wodzirej na wesele

Jakie powinno być idealne wesele? Jednocześnie sprawnie zorganizowane, pełne atrakcji i zapewniające uczestnikom nieskrępowaną zabawę do białego rana. Jeżeli chcesz, aby najważniejszy dzień Twojego życia na długo zapadł w pamięć wszystkim weselnym gościom, skorzystaj z naszej usługi DJ-a wodzireja do wynajęcia. Naszą firmę tworzą trzy osoby. Ja, DJ Marcin - pomysłodawca, gram z DJ-em Grzegorzem oraz DJ-em Łukaszem. Wspólnie dbamy o to, by zapewnić naszym Klientom odpowiednią oprawę imprez i uroczystości.

Czym jako profesjonalni DJ-e wodzireje zajmiemy się na Twoim weselu?

Jako doświadczeni i energiczni DJ-e wodzireje zajmiemy się zarówno oprawą muzyczną wesela, jak i prowadzeniem zabaw. Sprawimy, by najważniejszy dzień w życiu państwa młodych stał się niezapomniany także dla gości. Zapewnimy oprawę muzyczną, wizualną i słowną uroczystości.

Repertuar szyty na miarę

Repertuar konsultujemy z Klientami. Świetnie odnajdujemy się w rozmaitych klimatach muzycznych (pop, rock, disco). Gramy zarówno klasyki, jak i utwory współczesne. Podczas posiłków zapewniamy delikatną oprawę muzyczną umożliwiającą swobodną rozmowę, a w pozostałych chwilach gwarantujemy muzyczne szaleństwo.

Zabawy i atrakcje dla każdego

Organizujemy atrakcje angażujące gości w każdym wieku. Nie zmuszamy do zabawy - tworzymy atmosferę, która nie pozwala zaproszonym wysiedzieć przy stole. Prowadzimy imprezy z dużym wyczuciem i smakiem. Dbamy również o dodatkową oprawę - konfetti, bańki mydlane. Podoba Ci się efekt tańca w chmurach? Proszę bardzo, zapewnimy sprzęt do wytwarzania ciężkiego dymu i zajmiemy się jego obsługą

Toasty i dedykacje wygłaszane z wdziękiem

Na weselach wcielamy się także w rolę konferansjerów. Istotne punkty uroczystości (toasty, podziękowania) zapowiadamy adekwatnie do ich wagi. Nie dominujemy imprezy - wiemy, że to państwo młodzi są jej głównymi bohaterami.

Niezawodny sprzęt

Własny sprzęt sprawia, że nasz repertuar wybrzmiewa zawsze w najwyższej jakości dźwięku. Na życzenie udekorujemy Twoją salę weselną za pomocą światła. Pomożemy stworzyć wymarzoną scenerię na parkiecie i poza nim - oświetlimy stoły czy elementy aranżacji, zapewnimy dynamiczne efekty świetlne.

Zadzwoń w miesiącu Lipiec, a damy Ci 200 zł RABATU

Szukasz DJ-a wodzireja na wesele?
Bezpłatnie doradzamy w godz. 7:30 – 22.00

Zadzwoń i zapytaj DJ’a Marcina
693 756 023

DJ wodzirej na weselu - odpowiedzi na popularne pytania

Usługa DJ-a wodzireja - obsługa wesela jedno- czy dwuosobowa?

To zależy od Ciebie. Mamy potwierdzone sukcesami doświadczenie w jednoosobowej obsłudze wesel - z powodzeniem wcielamy się wtedy w rolę i DJ-a, i wodzireja. Na życzenie Klienta zapewniamy obsługę dwuosobową - DJ-a zajmującego się wyłącznie oprawą muzyczną i wodzireja czuwającego nad samopoczuciem gości i przebiegiem imprezy.

Czy DJ korzysta z legalnych źródeł muzyki?

Nie bez powodu nazywamy się profesjonalistami. Znamy przepisy dotyczące prawa autorskiego i działamy zawsze zgodnie z nimi. Pracujemy, wykorzystując w pełni legalne źródła utworów.

Jakie zabawy przeprowadza wodzirej?

Najczęściej są to zabawy taneczne lub integrujące gości. Wiele par decyduje się również na urozmaicenie oczepin (wykupywanie pantofelka panny młodej, quizy dotyczące dopasowania i zgodności pary młodej). Atrakcją towarzyszą rozmaite gadżety czy elementy garderoby. Goście dobrze bawią się także podczas niezobowiązujących konkursów. Coraz popularniejsze staje się również karaoke.

DJ wodzirej na Twoim weselu - wybierz nasz doświadczony zespół!

Każda uroczystość jest dla nas kolejnym wyzwaniem. Zapewniamy obsługę wesel tradycyjnych, tematycznych czy plenerowych. Dotychczas prowadziliśmy imprezy w krakowskim hotelu Gołębnik, karczmie Skansen Smaków pod Kryspinowem, sali weselnej pod Opocznem i wielu innych miejscowościach. Najczęściej działamy na terenie Krakowa, Skawiny, Wadowic, Nowego Sącza, Wieliczki i Nowego Targu, ale można nas spotkać także w innych miastach. Skorzystanie z naszych usług to gwarancja wysokiej jakości w dobrej cenie. Całkowity koszt wynajęcia DJ-a wodzireja uzależniony jest od kilku czynników - wielkości wesela, ilości potrzebnego do oprawy uroczystości sprzętu, życzeń Klienta dotyczących dodatkowych atrakcji, czasu trwania imprezy (ewentualna obsługa poprawin). Skontaktuj się z nami, by ustalić wszystkie szczegóły dotyczące najważniejszego dnia w Twoim życiu!

Nasz zespół: