Konferansjer na imprezy i eventy

Konferansjer to jednocześnie mówca, prezenter i animator. Musi cechować go charyzma, obycie sceniczne, przyjemny głos oraz naturalność. Jeśli szukasz kogoś, kto w profesjonalny sposób poprowadzi Twoje wydarzenie - pomożemy Ci. Z naszej usługi konferansjera do wynajęcia skorzystało już wielu Klientów, którzy chętnie do nas wracają. Nasz zespół tworzą trzy osoby: ja, DJ Marcin, DJ Grzegorz oraz DJ Łukasz. Wspólnie dbamy o zapewnienie imprezie odpowiedniej oprawy - zarówno tej słownej, jak i muzycznej.

Co zapewniamy jako doświadczeni konferansjerzy na imprezach?

Konferansjer jest pierwszą osobą, która skupia uwagę zaproszonych. Wiemy o tym i na imprezach zajmujemy się przede wszystkim:
  • zapowiadaniem gości i kolejnych punktów programu,
  • przygotowaniem publiczności do atrakcji i występów,
  • urozmaicaniem wydarzenia.
Nasza usługa konferansjera do wynajęcia to coś więcej niż zapewnienie osoby, która w profesjonalny sposób poprowadzi wydarzenie. Oferujemy Klientom zaplecze techniczne pozwalające na kompleksową obsługę techniczną eventu - oświetlenie, nagłośnienie i estradę.

Zapowiedzi gości i kolejnych punktów programu

Konferansjerzy to nie tylko mówcy, ale również - reżyserowie wydarzenia. Decydując się na nasze usługi, mają Państwo gwarancję, że będziemy czuwać nad przebiegiem eventu, koordynować wyjścia prelegentów czy wykonawców oraz zapowiadać gości tak, by czuli się komfortowo i mieli zapewnione intrygujące wejście. Dbamy o realizację scenariusza punkt po punkcie, a w razie nieprzewidzianych sytuacji - błyskawicznie reagujemy.

Przygotowanie publiczności

Jako profesjonaliści na eventach wprowadzamy publiczność w tematykę kolejnych wystąpień czy przedstawiamy artystów. Nadajemy kształt uroczystości i jesteśmy elementem spajającym wydarzenie.

Urozmaicenie wydarzenia

W zależności od charakteru imprezy i preferencji Klienta możemy stanowić tylko tło uroczystości lub być jej dodatkową atrakcją. Chętnie urozmaicimy event żartami czy anegdotami. Rozładujemy poważną atmosferę smacznym dowcipem lub zaciekawimy gości tematyczną opowiastką.

Zaplecze techniczne

Dysponujemy własnymi zestawami nagłośnieniowymi zapewniającymi najwyższą jakość dźwięku. Dbamy o to, by głos konferansjera dał się słyszeć jako głośny, mocny i czysty. Nasz sprzęt oświetleniowy umożliwi Ci realizację pomysłów także w zakresie oprawy wizualnej. Dodatkowo oddajemy do Twojej dyspozycji estradę o wymiarach 10x7 m. Sprawdzi się ona zarówno podczas koncertów, imprez, jak i jubileuszy czy rozmaitych prelekcji.

Zadzwoń w miesiącu Lipiec, a damy Ci 200 zł RABATU

Szukasz konferansjera na imprezę?
Bezpłatnie doradzamy w godz. 7:30 – 22.00

Zadzwoń i zapytaj DJ’a Marcina
693 756 023

Kiedy warto skorzystać z usługi konferansjera do wynajęcia?

Warto zdecydować się na usługi profesjonalnego konferansjera w przypadku wydarzeń o uporządkowanym i określonym przebiegu. Tego typu osoba przyda się również w trakcie eventów z centralnym, wymagającym odpowiedniej oprawy i zaakcentowania punktem programu. Skontaktuj się z nami, jeśli organizujesz:
  • konferencję,
  • szkolenie,
  • galę,
  • jubileusz,
  • wydarzenia lokalne,
  • imprezy o charakterze estradowym,
  • eventy rodzinne (np. wesela).

Konferansjer na imprezie - wątpliwości

Czy konferansjer posiada scenariusz imprezy?

Jako profesjonaliści za każdym razem tworzymy scenariusz eventu, aby nadzorować przebieg imprezy i zapowiadać jej kolejne punkty. Dzięki temu nie zapominamy o wymienieniu nazwisk ważniejszych gości czy sponsorów i pojawiamy się na scenie w odpowiednich, ściśle określonych momentach.

Czy konferansjer improwizuje, czy korzysta z gotowych tekstów?

Nie wygłaszamy na scenie wyuczonych formułek. Jeśli chodzi o stałe punkty programu, przygotowujemy przemyślane wypowiedzi. Nie boimy się jednak modyfikacji tych treści, chętnie improwizujemy. Wiemy, jak ważna jest kreatywność i empatia - te dwie cechy pozwalają nam odpowiadać na oczekiwania Klientów i publiczności.

Konferansjer do wynajęcia w Twoim mieście

Do głównych obszarów naszej działalności należą Kraków, Nowy Sącz, Wieliczka, Skawina i Wadowice, jednak zapewniamy profesjonalną obsługę eventów na terenie całej Polski. Wśród naszych realizacji należy wymienić jubileusze klubów piłkarskich, imprezy w Operze Krakowskiej, Wybory Sołtysa Małopolski, Festiwal Godki Krakowskiej, Dni Zabierzowa. Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie Klienta, dlatego każdorazowo ustalamy cenę indywidualnie, biorąc pod uwagę charakter i wielkość imprezy, dodatkowe atrakcje, potrzebny sprzęt i indywidualne życzenia. Wcielamy się niejednokrotnie w rolę nie tylko konferansjerów, ale także DJ-ów czy wodzirejów obsługujących eventy. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych usług, skontaktuj się z nami!

Nasz zespół: