DJ do wynajęcia Nowy Sącz

DJ wodzirej na imprezy w Nowym Sączu

Jesteśmy zespołem pasjonatów.  Ja, DJ Marcin wraz z DJ-em Grzegorzem i DJ-em Łukaszem od lat z powodzeniem zapewniamy eventom oprawę muzyczną na najwyższym poziomie. Jako profesjonalni DJ-e z taką samą pasją podchodzimy do prowadzenia zarówno imprez ogólnopolskich, jak i lokalnych. Jeden z obszarów, na którym z powodzeniem działamy już od jakiegoś czasu, jest Nowy Sącz i okolice. Z chęcią podejmiemy się zleceń na tym terenie. Zadbamy, by lokalne wydarzenie poruszyło mieszkańców, a rodzinna uroczystość nie schodziła z ust gości jeszcze przez długi czas od jej zakończenia.

DJ wodzirej na wesele w Nowym Sączu

Wesele to impreza, która nie obędzie się bez dobrej muzyki – ta źle dobrana pozostawi niesmak wśród gości i zniweczy starania państwa młodych w zakresie organizacji uroczystości. Aby zapewnić sobie i innym nie tylko niebanalną oprawę muzyczną, ale i wyśmienitą zabawę, warto zdecydować się na skorzystanie z naszej usługi – wodzireja do wynajęcia.

Jako pasjonaci otwarci na różne gatunki muzyczne świetnie radzimy sobie zarówno w klimatach biesiadnych, jak i rockowych. Uwzględniamy preferencje i życzenia pary młodej, a w trakcie zabawy budujemy pozytywne relacje z gośćmi. Prowadzimy uroczystości – wynajęcie nas na wesele to gwarancja imprezy prowadzonej z klasą, ale i ogromną swobodą.

DJ wodzirej na okoliczne eventy i imprezy

Planujesz organizację imprezy w okolicach Nowego Sącza? Chcesz, aby w pamięci mieszkańców na długo pozostał Twój event? Wydarzenia, które dla Ciebie poprowadzimy jako profesjonalni DJ-e wodzireje, to:`

Jako zawodowi DJ-e na imprezach firmowych i eventach posługujemy się własnym sprzętem oświetleniowym i nagłośnieniowym. Obsługujemy naprawdę duże eventy – do 5 tysięcy osób. Wynajmujemy również scenę o wymiarach 10×7 m. Dbamy o satysfakcję Klientów – jako wodzireje nie tylko zabawiamy, ale też czuwamy nad organizacją i przebiegiem wydarzenia.

 

Zadzwoń w PAŹDZIERNIKU, a damy Ci 200 zł RABATU

 

Szukasz DJ-a wodzireja w Nowym Sączu?
Bezpłatnie doradzamy w godz. 7:30 – 22.00

Zadzwoń i zapytaj DJ’a Marcina
693 756 023

Konferansjer do wynajęcia w Nowym Sączu

Konferansjer na eventach powinien być – w zależności od charakteru imprezy – showmanem, gospodarzem lub prezenterem. Jednak bez względu na to, czy wciela się w rolę wodzireja, czy dziennikarza, musi mieć wyczucie sceniczne i charyzmę. Wystąpienia publiczne wymagają od niego nie tylko profesjonalizmu, ale też nienagannej prezencji i mocnego, pewnego głosu.

Szukasz konferansjera do wynajęcia posiadającego wszystkie powyższe cechy? Znajdziesz go u nas! Doświadczenie idące w parze z predyspozycjami i radością z wykonywanej pracy przekładają się na sukcesy w obsłudze jubileuszy, wyborów, gali wręczenia nagród. Do każdego zlecenia podchodzimy z takim samym zaangażowaniem i entuzjazmem.

Nowy Sącz – miejsce na Twoją imprezę

Nowy Sącz to miejscowość położona w południowo-wschodniej Małopolsce. W tym założonym już w XIII wieku mieście tradycja krzyżuje się z nowoczesnością. Turyści przybywają tu, by odwiedzić liczne zabytki (ratusz, bazylika św. Małgorzaty, Zamek Królewski) lub wybrać się w pobliskie pasma Beskidów. Na odwiedzających czekają liczne wydarzenia i imprezy organizowane na rynku, w hali widowiskowo-sportowej czy licznych lokalach – nie tylko klubach i restauracjach, ale także urokliwych dworkach, karczmach i zajazdach.