DJ do wynajęcia Nowy Targ

DJ wodzirej na imprezy i wydarzenia w Nowym Targu

Witaj na stronie muzycznych pasjonatów! Jestem DJ Marcin i wraz z DJ Grzegorzem oraz DJ-em Łukaszem zapewniam eventom oprawę muzyczną na najwyższym poziomie. Oferowane przez naszą firmę usługi DJ-a i wodzireja do wynajęcia to gwarancja udanej imprezy. Bez względu na to, czy czeka Cię organizacja wesela, czy wydarzenia firmowego, warto odpowiednio wcześnie zadbać o repertuar i zaplanować zabawę tak, by wybrane atrakcje trafiły w gusta zaproszonych gości.

DJ wodzirej na wesele w Nowym Targu

DJ czy wodzirej na wesele? Dzięki nam nie musisz wybierać! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i niewyczerpanym pokładom energii jesteśmy multizadaniowi. Zapewnimy Twojej uroczystości oprawę muzyczną oraz moc atrakcji, które sprawią, że goście nie będą chcieli opuścić parkietu. Uwzględnimy Twoje życzenia, preferencje muzyczne, zaproponujemy zabawy z humorem, ale i ze smakiem.

Przygotujemy scenariusz wesela, abyś podczas uroczystości mógł się skupić na świętowaniu z bliskimi najważniejszego dnia Twojego życia. Zainicjujemy toasty, zapowiemy dedykacje i podziękowania, przeprowadzimy oczepiny oraz zabawimy gości niewiążącymi, luźnymi konkursami.

DJ wodzirej na imprezy i wydarzenia

Obsługujemy wydarzenia o zasięgu ogólnopolskim i lokalnym. Mamy doświadczenie w prowadzeniu eventów o charakterze oficjalnym oraz niezobowiązujących imprez. Jako profesjonalni DJ-e i wodzireje zapewniamy odpowiednią oprawę imprezom firmowym, jubileuszom, studniówkom, bankietom i galom.

Nasi Klienci wracają do nas ze względu na nie tylko sprawdzone, ale i kompleksowe usługi. Zajmujemy się bowiem głównie organizacją atrakcji dla gości, ale również pomagamy w kwestiach technicznych. Dysponujemy własnym sprzętem, w tym:

  • oświetleniem,
  • zestawami nagłośnieniowymi,
  • sceną (oferujemy estradę o wymiarach 10×7 m).

 

Zadzwoń w PAŹDZIERNIKU, a damy Ci 200 zł RABATU

Szukasz DJ-a wodzireja w Nowym Targu?
Bezpłatnie doradzamy w godz. 7:30 – 22.00

Zadzwoń i zapytaj DJ’a Marcina
693 756 023

Konferansjer do wynajęcia na eventy

Wcielając się w rolę konferansjerów na eventach, zachowujemy się nienagannie, ale nie schematycznie i drętwo. Wpasowujemy się w charakter prowadzonej imprezy – w zależności od życzeń Klienta jesteśmy dyskretnymi reżyserami wydarzenia lub showmanami, zapewniającymi gościom dodatkową rozrywkę. Każde z naszych wystąpień poprzedzone jest przygotowaniem merytorycznym, wizerunkowym i retorycznym.

Nasza usługa konferansjera do wynajęcia skierowana jest do tych, którym zależy na profesjonalnym poprowadzeniu:

  • konferencji;
  • szkoleń, seminariów;
  • wydarzeń lokalnych;
  • festynów, pikników;
  • turniejów, imprez sportowych.

Miasto na imprezę? Nowy Targ!

Nowy Targ, położony w południowej Małopolsce, to największe miasto Podhala. Stanowi istotny ośrodek komunikacyjny, handlowy i przemysłowy. Miejscowość przyciąga turystów oraz miłośników sportów na świeżym powietrzu. Nowy Targ usytuowany jest w pobliżu pasm górskich takich jak Gorce, masyw Babiej Góry czy Tatry. Blisko stąd do Jeziora Czorsztyńskiego i Dunajca. Rozbudowana baza hotelowo-usługowa pozwala nie tylko na udany wypoczynek, ale także organizację niezapomnianych imprez i wydarzeń.

Eventy w Nowym Targu odbywają się nie tylko w restauracjach, lokalach i klimatycznych karczmach, ale także licznych obiektach sportowych (halach, stadionach). Nasza firma dotychczas miała przyjemność zajmować się obsługą wydarzeń w Nowym Targu.