DJ do wynajęcia Skawina

DJ, wodzirej i konferansjer na imprezy w Skawinie

Organizujesz w Skawinie wesele, imprezę firmową, lokalny event? Szukasz DJ-a lub wodzireja na ślub? A może zastanawiasz się nad wyborem konferansjera, który poprowadzi koncert czy festyn? Nasza firma to dobry wybór w każdym z tych przypadków. Jesteśmy grupą ludzi pasjonujących się muzyką, z doświadczeniem scenicznym i naturalną charyzmą. Ja, DJ Marcin, mogę pochwalić się umiejętnością swobodnego prowadzenia imprez. DJ Grzegorz to artysta, który ma na koncie setki obsłużonych imprez. DJ Łukasz to z kolei utalentowany i energiczny muzyk, wybierający repertuar z dużą wrażliwością i rozmysłem.

DJ wodzirej na wesela w Skawinie

Z naszej usługi DJ-a do wynajęcia chętnie korzysta coraz większa liczba przyszłych małżonków. Gramy muzykę, która prowadzi na parkiet nawet największych przeciwników tańca. Na życzenie Klienta na weselu pełnimy funkcję także wodzireja – dbamy nie tylko o oprawę muzyczną, ale również o atrakcje pozwalające jeszcze bardziej cieszyć się  najważniejszym dniem w Waszym życiu.

Wiemy, że ślub to uroczystość, która łączy ludzi wielu pokoleń, charakterów i temperamentów. Dlatego jako zawodowi DJ-e na weselach gramy zróżnicowaną muzykę trafiającą w gusta wszystkich zgromadzonych. Jako doświadczeni wodzireje zdajemy sobie sprawę, gdzie przebiega granica dobrego smaku – proponując zabawy, nigdy jej nie przekraczamy.

Dj wodzirej na imprezy i wydarzenia

Poprowadzimy każdą imprezę – od gali po dyskotekę. Zapewnimy, w zależności od preferencji Klienta, wyłącznie delikatną oprawę muzyczną lub dynamiczny repertuar w połączeniu z dodatkowymi atrakcjami. Chętnie urozmaicimy Twoje wydarzenie za pomocą zabaw i konkursów. Dysponujemy gadżetami i strojami, które pozwalają nam obsługiwać imprezy tematyczne i okolicznościowe.

Podejmiemy się każdego wyzwania w zakresie obsługi eventów, jednak najczęściej zgłaszają się do nas Klienci, którzy szukają DJ-a wodzireja na:

 

Zadzwoń w PAŹDZIERNIKU, a damy Ci 200 zł RABATU

 

Szukasz DJ-a wodzireja w Skawinie?
Bezpłatnie doradzamy w godz. 7:30 – 22.00

Zadzwoń i zapytaj DJ’a Marcina
693 756 023

Konferansjer na eventy w Skawinie

Podkrakowska miejscowość to dobra lokalizacja na organizację konferencji, eventów branżowych czy szkoleń. Sąsiedztwo z Krakowem w połączeniu ze spokojną okolicą sprzyja atmosferze skupienia podczas spotkań tematycznych i wieczornej, integrującej zabawie. Jako zawodowi konferansjerzy kompleksowo obsłużymy Twój event. Profesjonalnie poprowadzimy część oficjalną, a po niej przygotujemy niezapomnianą imprezę dla uczestników.

Wiemy, jak znaleźć kompromis pomiędzy trzymaniem się scenariusza a improwizacją. Dbamy zarówno o warsztat (nieustannie szkolimy się w zakresie wystąpień publicznych), jak i o nienaganną prezencję. Potrafimy także błyskawicznie zmienić się z prezenterów w kabareciarzy.

Skawina – co warto wiedzieć o miejscowości

Skawina to ponad 20-tysięczne miasto leżące w południowej Polsce. Znajduje się kilkanaście kilometrów od Krakowa i pełni funkcję sypialni dla tych, którzy pracują w stolicy Małopolski. Skawina stanowi ważny ośrodek przemysłowy (produkcja skupiona jest głównie wokół żywności i wyrobów aluminiowych), władze dbają jednak o rozwój miejscowości także pod kątem turystyki i kontaktów zagranicznych.

W Skawinie nieustannie rozbudowywana jest baza hoteli, restauracji i punktów usługowych. To w połączeniu z obecnością zabytkowych budynków (Pałacyk ,,Sokół”) i obiektów sportowych (hala widowiskowo-sportowa, siedziba klubu TKS Skawinka) sprzyja organizacji rozmaitych wydarzeń. Jako DJ-e, wodzireje i konferansjerzy dotychczas mieliśmy przyjemność obsługiwać imprezy na terenie Skawiny.