DJ do wynajęcia Wadowice

DJ wodzirej na eventy w Wadowicach

Impreza lub wesele bez tańca i muzyki? Konferencja czy event sportowy bez konferansjera? Chyba nikt z nas nie wyobraża sobie tego typu wydarzeń pozbawionych odpowiedniej oprawy. Nasza firma zapewnia profesjonalną obsługę imprez na terenie całej Polski. Jednym z obszarów naszej działalności są Wadowice – jeśli planujesz organizację wydarzenia lub uroczystości w tym mieście, zgłoś się do nas! Ja (DJ Marcin) i moi współpracownicy (DJ Grzegorz i DJ Łukasz) zagramy na Twoim evencie i sprawimy, że zamieni się on w niezapomniane wydarzenie.

DJ wodzirej do wynajęcia na wesele

Wesele rządzi się swoimi prawami – to najważniejsza w życiu państwa młodych uroczystość, a jednocześnie świetna okazja do niezapomnianej zabawy. Jako zawodowi wodzireje na weselach dbamy o niepowtarzalną atmosferę, dostarczając gościom powodów do radości i zdejmując część obowiązków z barków młodej pary.

Jesteśmy animatorami weselnych atrakcji, a jednocześnie DJ-ami, którzy zadbają o bogaty repertuar i najwyższą jakość dźwięku. Jednym z naszych atutów jest to, że pracujemy na własnym sprzęcie. Dobrze odnajdujemy się w rozmaitych stylach muzycznych i mamy doświadczenie w odpowiadaniu na potrzeby i nastroje bawiących się. Nie boimy się proponowania własnych rozwiązań, jednak zarówno repertuar, jak i atrakcje zawsze konsultujemy z Klientami.

DJ wodzirej na eventy i imprezy w Wadowicach

Obsługę imprez i uroczystości poprzedzamy spotkaniem z Klientem i przygotowaniem scenariusza. Doświadczenie i przez lata wypracowany system pracy nie ogranicza naszej kreatywności i entuzjazmu. Z niesłabnącym zaangażowaniem prowadzimy m.in.:

Niestraszne nam duże eventy plenerowe czy imprezy firmowe dla uznanych przedsiębiorstw i korporacji. Dysponujemy sprzętem pozwalającym na obsługę wydarzeń na ponad 5 tys. osób. Oferujemy również wynajęcie sporych rozmiarów estrady (10×7 m). Zapewniamy profesjonalne prowadzenie eventów przez konferansjerów, wodzirejów i DJ-ów.

 

Zadzwoń w PAŹDZIERNIKU, a damy Ci 200 zł RABATU

Szukasz DJ-a wodzireja w Wadowicach?
Bezpłatnie doradzamy w godz. 7:30 – 22.00

Zadzwoń i zapytaj DJ’a Marcina
693 756 023

Konferansjer do wynajęcia na wydarzenia

Jako obyci ze sceną, żywiołowi konferansjerzy poprowadzimy zarówno szkolenia i wydarzenia branżowe, jak i koncerty czy festiwale. Zrobimy to profesjonalnie, z uwzględnieniem wszystkich wytycznych, a jednocześnie z wielką swadą i swobodą. Zapowiemy prelegentów, rozluźnimy napiętą atmosferę stosownym żartem i będziemy dyskretnie czuwać nad rozwojem wydarzenia.

Oferowana przez nas usługa konferansjera do wynajęcia to gwarancja udanego eventu. Nie zapominamy o detalach – nienagannej prezencji, dokładnym przygotowaniu merytorycznym. Zwracamy uwagę na reakcje zaproszonych i nie boimy się na nie odpowiadać.

Miasto na imprezy – Wadowice

Wadowice to miasto usytuowane w zachodniej Małopolsce. Stanowi istotny punkt na komunikacyjnej mapie Polski – znajduje się przy tzw. trasie karpackiej (prowadzącej przez Małopolskę i Podkarpacie) oraz drodze krajowej nr 52 (łączącej Kraków z Cieszynem). Lokalizacja w połączeniu z malowniczym położeniem u stóp Beskidu Małego i istotnym znaczeniem pielgrzymkowym (miasto rodzinne Jana Pawła II) przyciąga odwiedzających.

Wadowice słyną także z licznych imprez i wydarzeń kulturalnych organizowanych na rynku, nad brzegiem płynącej przez miasto Skawy, w Wadowickim Centrum Kultury czy hotelach, restauracjach. Jako zawodowi wodzireje i konferansjerzy dotychczas zajmowaliśmy się obsługą uroczystości w Wadowicach.