DJ do wynajęcia Wieliczka

DJ wodzirej do wynajęcia w Wieliczce

Potrzebujesz DJ-a na ślub albo wodzireja na imprezę firmową? Organizujesz wydarzenie w Wieliczce i szukasz kogoś, kto poprowadzi je na najwyższym poziomie? Dobrze trafiłeś! Jesteśmy zespołem doświadczonych pasjonatów. Naszą ekipę poza mną, DJ-em Marcinem, tworzą także DJ Grzegorz i DJ Łukasz. Zapewniamy oprawę muzyczną naprawdę dużym eventom i niezapomnianą zabawę gościom zarówno w kameralnym, jak i większym gronie.

DJ wodzirej na wesele w Wieliczce

Wodzirej na weselu to osoba, która nie tylko prowadzi zabawy, ale także dba o samopoczucie i komfort gości. Sprawiamy, że państwo młodzi mogą cieszyć się najważniejszym dniem w swoim życiu, nie martwiąc się o zaproszonych. Priorytetem jest dla nas satysfakcja Klientów, dlatego współpracę rozpoczynamy spotkaniem, na którym prezentujemy nasze możliwości.

Wcielamy się w rolę jednocześnie DJ-a i wodzireja. Dzięki temu prowadzone przez nas wesela są spójne i dobrze zorganizowane. Dopasowujemy charakter muzyki do proponowanych aktywności, reagujemy na nastroje gości. Angażujemy się na 100% i łatwo nawiązujemy kontakt z ludźmi. Sukces to dla nas parkiet zapełniony przez cały czas trwania imprezy.

DJ wodzirej do wynajęcia na eventy i imprezy

Każde zlecenie jest dla nas zarówno kolejnym wyzwaniem, jak i prawdziwą przyjemnością. Z radością podejmujemy się prowadzenia imprez o zróżnicowanym charakterze. Jako wodzireje sprawdzamy się na eventach lokalnych i ogólnopolskich, a jako DJ-e gramy na imprezach firmowych, balach, festynach i dyskotekach. Mamy doświadczenie w obsłudze wydarzeń takich jak:

  • eventy firmowe, branżowe;
  • festiwale, koncerty;
  • imprezy sportowe;
  • studniówki;
  • dożynki, pikniki.

 

Zadzwoń w PAŹDZIERNIKU, a damy Ci 200 zł RABATU

 

Szukasz DJ-a wodzireja w Wieliczce?
Bezpłatnie doradzamy w godz. 7:30 – 22.00

Zadzwoń i zapytaj DJ’a Marcina
693 756 023

Konferansjer na imprezy w Wieliczce

Konferansjer do wynajęcia to usługa, z której powinni skorzystać wszyscy ci, którzy organizują konferencje, szkolenia, seminaria. Bez prowadzącego o mocnym głosie i charyzmie nie obejdą się również turnieje czy wydarzenia sportowe. Osoby tworzące nasz zespół wiedzą, ile wyczucia i wysiłku wymaga profesjonalna konferansjerka.

Jako zawodowi konferansjerzy na eventach potrafimy się wcielić zarówno w rolę kabareciarza, jak i neutralnego prezentera. Pozostajemy przy tym sobą – nie wygłaszamy wyuczonych tekstów, zasłyszanych kawałów. To pozwala nam reagować na nieprzewidziane sytuacje i jednocześnie czuwać nad przebiegiem imprezy.

Wieliczka – idealne miejsce na Twoje wydarzenie

Wieliczka to ponad 20-tysięczne miasto leżące w Małopolsce, oddalone od Krakowa o kilkanaście kilometrów. Znane jest przede wszystkim z zabytkowej, unikalnej w skali światowej kopalni soli. Co roku miejscowość odwiedza ponad milion osób, a wielu krakowian przeprowadza się tutaj, aby uciec od zgiełku miasta. Wieliczka wyróżnia się bowiem różnorodną, cieszącą oko architekturą (Pałac Przychockich, Zamek Żupny, klasztor Franciszkanów, zabudowa wokół rynku) oraz sporą powierzchnią terenów zielonych.

Organizację imprez w pięknym otoczeniu umożliwia bogata baza hoteli, restauracji i lokali. Na terenie miasta znajdziemy też sale konferencyjne, a osoby, które marzą o efektownej oprawie wydarzenia, mogą zorganizować swój event w jednej z komór kopalni. Nasi konferansjerzy i wodzireje chętnie poprowadzą imprezy na terenie Wieliczki.